Serie 86ZW3SA

Serie 86ZW3SA
Detalles ar producto

Nair yá 'ñäni Technologies Co., Ltd ge 'na ya Ntxinä za̲ ár nthe̲ mäs xi ngu 86zw3sa serie fabricantes ne proveedores, komongu 'nar empresa xi hño ar tsa̲, ma fábrica ar nzäm'bu̲ capaz ar producir productos ar serie 86zw3sa hño ar hño ne ar precio. Ar hogu̲ntso̲ho̲ jar ta̲i productos nugu̲ju̲.

Serie ar producto: Motor hinda cepillo ar C.C.

Thuuhu producto: 86ZW3SA Series

Nthuts'i ñut'i producto: 86ZW3SA Series

== Da uni mäs ungumfädi: ==


ModeloUnidades86ZW3S71A2086ZW3S71C4086ZW3S98C2086ZW3S98E6086ZW3S125C2086ZW3S125E60
'Bede ya polos
4
'Bede ya fase
3
Tensión nominalVDC24484831048310
Velocidad nominalRPM200040002000600020006000
Par pérdida sustentación continuaN.m0.840.841.681.682.522.2
Esfuerzo ar torsión clasificadoN.m0,70,71.41.42.12
Nts'edi nominalW1472932938794401256
Esfuerzo ar torsión máximoN.m2.12.14.24.26.36
Corriente máximaMA252424.710.83615.4
Constante esfuerzo torsiónNm yá ma0,0840.0870.170.390,1750.39
E.M.F ar 'ra'yo je̲yaV YÁ KRPM8.99.251841.318.541.3
Inercia ar rotorKg. c㎡0,70,71.41.42.12.1
Longitud komongumm71719898125125
Rango voltajeVDC12 ~ 310
Gama velocidadRPM2000 ~ 6000
Be̲xuKg1.91.92.62.644
Consulta