Serie 86ZW3S

Serie 86ZW3S
Sonraí Táirge

Nair yá 'ñäni Technologies Co., Ltd ge 'na ya Ntxinä za̲ ár nthe̲ mäs xi ngu 86zw3s serie fabricantes ne proveedores, komongu 'nar empresa xi hño ar tsa̲, ma fábrica ar nzäm'bu̲ capaz ar producir productos ar serie 86zw3s hño ar hño ne ar precio. Ar hogu̲ntso̲ho̲ jar ta̲i productos nugu̲ju̲.

Serie ar producto: Motor hinda cepillo ar C.C.

Thuuhu producto: 86ZW3S Series

Nthuts'i ñut'i producto: 86ZW3S Series

== Da uni mäs ungumfädi: ==


ModeloUnidades86ZW3S58C1086ZW3S58C3086ZW3S71C1086ZW3S71C3086ZW3S98C1086ZW3S98C3086ZW3S125C1086ZW3S125C30
'Bede ya polos
8
'Bede ya fase
3
Tensión nominalVDC48
Velocidad nominalRPM10003000100030001000300010003000
Par pérdida sustentación continuaN.m0.420.420.840.841.681.682.522.2
Esfuerzo ar torsión clasificadoN.m0.350.350,70,71.41.42.12.1
Nts'edi nominalW24.311073220147440220660
Esfuerzo ar torsión máximoN.m1.051.052.12.14.24.26.36.3
Corriente máximaMA2.868.65.717.111.434.317.251,5
Constante esfuerzo torsiónNm yá ma0.3240.120.3240.120.3240.120.3240.12
E.M.F ar 'ra'yo je̲yaV YÁ KRPM34.2812.6334.2812.6334.2812.6334.2812.63
Inercia ar rotorg. c㎡0.40.40,80,81.61.62.42.4
Longitud komongumm585871719898125125
Rango voltajeVDC12 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31024 ~ 31024 ~ 310
Gama velocidadRPM1000 ~ 3000
Be̲xuKg1.51.51.91.92.62.644
Aiseolas