Serie 80ZW3S

Serie 80ZW3S
Sonraí Táirge

Nair yá 'ñäni Technologies Co., Ltd ge 'na ya Ntxinä za̲ ár nthe̲ mäs xi ngu 80zw3s serie fabricantes ne proveedores, komongu 'nar empresa xi hño ar tsa̲, ma fábrica ar nzäm'bu̲ capaz ar producir productos ar serie 80zw3s hño ar hño ne ar precio. Ar hogu̲ntso̲ho̲ jar ta̲i productos nugu̲ju̲.

Serie ar producto: Motor hinda cepillo ar C.C.

Thuuhu producto: 80ZW3S Series

Nthuts'i ñut'i producto: 80ZW3S Series

== Da uni mäs ungumfädi: ==


ModeloUnidadesUnidades80ZW3S98C2580ZW3S122C3080ZW3S150E2080ZW3S160E25
'Bede ya polos

8
'Bede ya fase

3
Tensión nominalVDCVDC4848310310
Velocidad nominalRPMRPM2500300020002500
Par pérdida sustentación continuaN.mN.m1.562.94.24.8
Esfuerzo ar torsión clasificadoN.mN.m1.32.43.54
Nts'edi nominalWW3407547331047
Esfuerzo ar torsión máximoN.mN.m3.87.110.512
Corriente máximaMAMA28.362,89.513.5
Constante esfuerzo torsiónNm yá maNm yá ma0,1210.0680,0420,121
E.M.F ar 'ra'yo je̲yaV YÁ KRPMV YÁ KRPM108.877,565.7
Inercia ar rotorg. c㎡Kg. c㎡1.051.822.632.97
Longitud komongummmm98122150160
Rango voltajeVDCVDC12 ~ 310
Gama velocidadRPMRPM1000 ~ 3000
Be̲xuKgKg33.54.14.3
Aiseolas